O nas

Nasza firma KOMIKOM Małgorzata Zbytniewska działa w branży kominkowej od roku 1999 w Żninie.
Firma Komikom jest autoryzowanym instalatorem wkładów takich marek jak: Spartherm, Brunner, Austroflamm, Seguin Duteriez, Dovre, KFD, Romotop, Unico, kratki.pl Marek Bal, Hitze, Defro Home oraz wielu innych, co potwierdzają uzyskane certyfikaty oraz odbyte szkolenia pracowników oraz właścicieli firmy.

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie montażu wkładów, zabudowy kominka, rozprowadzeń gorącego powietrza, montażu wkładów z płaszczem wodnym, handlu materiałami i akcesoriami kominkowymi. Mamy bardzo duże doświadczenie i przez cały czas się rozwijamy – jesteśmy zawsze „na bieżąco” ze wszelkimi nowościami technologicznymi. Otwartość na współpracę z dobrymi firmami kominkowymi, z którymi przez cały czas wymieniamy doświadczenia, pozwala nam na jeszcze lepszą efektywność i wysoką jakość świadczonych usług. Pełne zadowolenie klienta – zarówno z wykonanego kominka jak i z ceny – to nasz priorytetowy cel.

Chcemy przede wszystkim konkurować najwyższą jakością, ale wiemy, że często najwyższa jakość materiałów wiąże się z wysoką ceną, dlatego wychodzimy do klienta z wieloma różnymi propozycjami i rozwiązaniami, które pozwalają zastąpić drogie surowce odpowiadającymi im pod względem jakościowym i estetycznym zamiennikami. Zawsze staramy się łączyć najwyższą jakość z przystępną ceną. Dopasowujemy się do indywidualnych potrzeb i życzeń klienta.

Posiadamy bardzo dobre zaplecze warsztatowe wyposażone w najwyższej jakości maszyny i urządzenia pozwalające na wykonywanie najróżniejszych, nawet najbardziej wymyślnych form kominkowych z wszelkich możliwych materiałów (w szczególności kamienia – marmuru, granitu, łupka, piaskowca, onyksu i innych oraz kafli, cegły). Wiele szczegółów wymagających dokładności i precyzji wykonywanych jest ręcznie.

Obejrzyj filmik o naszej firmie: