kominki elektryczne

Kominki Optiflame

Wydajne i oszczędne

Wszystkie kominki Optiflame mają stuprocentową wydajność energetyczną, dzięki czemu nie ma strat ciepła – to zaleta jednocześnie dla środowiska, jak i dla kieszeni. A ponieważ efekt świetlny działa niezależnie od ogrzewania, lokatorzy mogą się cieszyć relaksującym efektem płomienia przez cały rok za przysłowiowe grosze.

Niskie koszty produktu i instalacji
W porównaniu z innymi źródłami ciepła, kominki elektryczne Optiflame są niezwykle łatwe w montażu. Wymagane jest tylko standardowe gniazdko elektryczne, montaż trwa więc kilka minut, nie kilka tygodni. To oznacza możliwość ozdobienia wnętrza prawie bez wysiłku.

Szerokie zastosowania
Ponieważ kominki elektryczne Optiflame nie wymagają przewodu kominowego ani wentylacyjnego, mogą być montowane w dowolnym miejscu, wystarczy jedynie dostęp do gniazda elektrycznego, a w przypadku przeprowadzki kominek można zapakować i wysłać w nowe miejsce.

Bezpieczne i niezawodne
W przeciwieństwie do kominków gazowych, kominki elektryczne Optiflame nie spalają we wnętrzu paliwa, przez co nie dotyczą ich zagrożenia, takie jak zatrucie tlenkiem węgla (czadem). Nie trzeba troszczyć się o serwisowanie pod tym kątem, co oszczędza czas i pieniądze.

 Przykładowe kominki elektryczne Optiflame:

– do montażu ściennego

 – do zabudowy

Castillo_kominek

– meble z kominkiem

– wolnostojące

– z obudową

Kominki Opti-Myst

Opti-Myst to w trójwymiarowy efekt płomienia i dymu – doskonała iluzja, praktycznie niemożliwa do odróżnienia od prawdziwego ognia. Unikalna, opatentowana technologia wykorzystuje ultradźwięki do wytworzenia mgły wodnej która odpowiednio podświetlona daje efekt płomieni i dymu wydobywającego się z migoczącego paleniska kominka.

Kominki Opti-Myst to unikatowe połączenie realizmu kominków spalinowych z komfortem użytkowania charakterystycznym dla kominków elektrycznych. Są praktycznie bezobsługowe, nie wymagają skomplikowanego montażu i działają natychmiast po podłączeniu do prądu, należy pamiętać jedynie o regularnym napełnianiu zbiornika na wodę.

 Przykładowe kominki elektryczne Opti-Myst:

– do montażu ściennego

– z obudową

– do zabudowy

– meble z kominkiem

– wkłady kominkowe

Zobacz filmik prezentujący kasetę kominkową z efektem płomienia 3D Opti-Myst:
https://www.youtube.com/watch?v=rDUxijMvYAE